Bahçelievler Evden Eve Nakliyat | Tursan Evden Eve Nakliyat 0216 571 01 41-0212 211 00 01
Telefon : (216) 577 01 41 - 0(212) 211 00 01

Sosyal Medyada Biz


Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Şehir içi taşımacılık hizmetinin lider markası yılların tecrübesi “Tursan Nakliyat” kaliteli paketleme ve geniş araç filosu ile hizmetinizdedir.

NEDEN TURSAN NAKLİYAT ?  

Kaliteli Hizmet İstanbul evden eve nakliyat sektöründe güvenli ve disiplinli çalışan tek evden eve nakliye firmasıyız bizi tercih ettiğinizde evdeki eşyalarınızı analiz ederiz.  Geniş Araç Filomuz Evden eve nakliyat firmaları arasında geniş araç filomuz ile hızlı ve güvenilir bir şekilde evden eve nakliyat yapıyoruz. Gönül rahatlığıyla eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz.  Kesintisiz Hizmet 7/24 saat her türlü nakliye alanında sizlere evden eve nakliyat hizmetleri veriyoruz. Türkiye’nin her yerinden gece gündüz arayın : 0216 574 01 41– 0532 798 37 81

Online fiyat Teklif Formu   81 İle Nakliyat Türkiye’nin her yerine en hızlı zamanda nakliye yapıyoruz. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyatta öncü firmamız 1966 yılların tecrübesi ile kaliteden ödün vermeden hizmetlerine devam etmektedir.7/24 Çağrı Merkezi 0212 211 00 01- 0530 376 03 36 Tursan  Nakliyatı arayabilir, Online Fiyat teklifi alabilir, telefon ile bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Evden eve taşınırken dikkat etmeniz gereken 6 adım vardır. Bu adımlar sırasıyla;   1- Fiyat Teklifi Almak 2- Taşınmanın Planlanması 3- Eşya Listesi Hazırlamak 4- Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi 5- Nakliye Sigorta Hizmeti 6- Eşyaların Ambalaj Ve Paketlenme.Bu adımlar dikkatli bilinçli olarak yapılması taşınma maliyetlerini ve stresini azaltacaktır.   Taşınma Planı   Taşınmaya hazırlanmanın ilk adımı planlamayla başlar fiyat teklifi almak için Tıklayınız   Taşınmadan önceden hazırlık yapılmalıdır. Örneğin Bahçelievler’de ki evden Arnavutköy’de ki eve nakliyat yapacaksınız. Bahçelievler’den Arnavutköy’e nakliyat bitene kadar tüm aşamalar belirlenmelidir.   Arnavutköy’de yeni eve ne zaman taşınılacak, Bahçelievler’de ki evden Arnavutköy’de ki eve nakliyat firması ne zaman gelmeli gibi önemli aşamaların ne zaman yapılacağı belirlenmelidir.   Online Teklif Formu taşınma planı sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak aksilik ve taşınma maliyetlerden kurtaracaktır.İsterseniz sizin için birlikte evden eve taşınma planını birlikte oluşturabiliriz. Taşıma planı hazırlamak için tıklayınız   Eşya Taşıma Listesi Hazırlama   Bahçelievler‘den taşınmadan önce hangi eşyalarınızı Arnavutköy’de ki evinize götüreceğinizi kararlaştırın.   Kolilenecek eşyalar dışında diğer tüm eşyalarınız için eşya listeleri oluşturun. Hazırlayacağınız kolileri numaralandırın ve eşya listesine ekleyin.   Bahçelievler’den taşınma bittikten sonra eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Hazırladığınız eşya listesini sözleşmeye ekleyerek bilirsiniz.   Sitemizi detaylı olarak inceleye bilir firmamızı ve hizmetlerimizi detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

25 Ekim 2017
289 kez görüntülendi
 
Kışa Özel Taşıma Paketlerimiz İle Evinizi Güvenle TaşıtınTEKLİF AL